Logo Dr Glowacki
Orły Medycyny doktor Głowacki
Orly Medycyny 2019
TWOJA OPINIA JEST DLA NAS
BARDZO WAŻNA
Orły Medycyny doktor Głowacki
Pacjent Przede Wszystkim
Laryngolog Krakow Pacjent przede wszystkim
PACJENT PRZEDE WSZYSTKIM

Poprzez indywidualne podejście do każdego Pacjenta, a także zbadanie jego problemu oraz oczekiwań i potrzeb, precyzyjnie ustalany jest plan chirurgiczny, co pozwoli na dokładne określenie metodyki operacji i zwiększeniu jej skuteczności.

Pacjent Przede Wszystkim
Poprawa jakości życia pacjenta
Leczenie chrapania Dr Glowacki
POPRAWA JAKOŚCI ŻYCIA PACJENTA

Dzięki dokładnej diagnozie i minimalnej ingerencjii chirurgicznej, oraz wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie otolaryngologii może znacznie poprawić się jakość i komfort życia Pacjenta.

Poprawa jakości życia pacjenta
Minimalna inwazyjność 2
Operacje Zatok Roman Glowacki
MINIMALNA INWAZYJNOŚĆ

Stosowane techniki mikrochirurgiczne, endoskopowe i minimalnie inwazyjne pozwalają na ustąpienie dolegliwości Pacjenta przy minimalnym okresie rekonwalescencji.

Ograniczenie Bolesności
Ograniczenie bolesnoci leczenia chirurg laryngolog
OGRANICZENIE BOLESNOŚCI PRZEBIEGU LECZENIA

Dzięki minimalnej inwazyjności zabiegów okres rekonwalescencji przebiega z łagodniejszymi dolegliwościami.

Najnowsze technologie
Leczenie zatok nowoczesne technologie
NAJNOWSZE TECHNOLOGIE STOSOWANE PODCZAS LECZENIA

W leczeniu używany jest najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt, co pozwala na większą precyzję w diagnostyce oraz podczas wykonywania zabiegów operacyjnych.

Najnowsze technologie
previous arrow
next arrow

Przeznosowe operacje podstawy czaszki

Jest to niezwykle nowoczesna dziedzina chirurgii, dotycząca obszarów głowy często niedostępnych dla klasycznej chirurgii.

Wiele rodzajów nowotworów zlokalizowanych na podstawie czaszki i mózgu było dotychczas nieuleczalnych. Obecnie przy zastosowaniu endoskopów i mikrochirurgicznych narzędzi wyspecjalizowany zespół laryngolog-neurochirurg może ratowaćżycie pacjentom wcześniej nieuleczalnym.

Warto zaznaczyć, że zabiegi przeprowadza się przez dziurki od nosa. Nie wymagają otwarcia kości czaszki z zewnątrz, a także nie wymagają golenia głowy i nie pozostawiają blizn. Znacznie redukują ryzyko pooperacyjnych ubytków neurologicznych. Zabiegi te przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym.

Wielkim atutem tej techniki jest możliwość zaopatrywania wycieku płynu mózgowo-rdzeniowego (tzw. płynotoku) przez nos, bez potrzeby otwierania czaszki. Pobyt pacjenta w szpitalu znacznie się skraca i może trwać do kilku dni. Tego typu zabiegi przeprowadza się w nielicznych ośrodkach na świecie i dostępność dla pacjenta jest przez to niewielka.

Operacje Podstawy Czaszki Dr Glowacki
Administrowanie stroną: imagemed.pl